- Mgr. Bibiána BalintováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.A, IV.B - Mgr. Mária BarlíkováMajsterka
- Mgr. Veronika BarlíkováUčiteľka
- Ing. Jolana BittnerováZástupkyňa riaditeľa školy
Triedna učiteľka: II.D - Mgr. Štefan BritaňakUčiteľ
- Mgr. Zuzana BudzákováVšeobecná účtovníčka
- Anna CeperkováSekretárka, personálna
- Alžbeta DaňováUpratovačka
- Mgr. Jozef DudžákUčiteľ
- Ing. Vladimír GladišUčiteľ
- PaedDr. Tomáš GondkovskýUčiteľ
- Ing. Dominik HanečákUčiteľ
Triedny učiteľ: II.B - Mgr. Lucia HrebíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.B - Ing. Ján (neaktívne konto) HudákIný nepedagogický zamestnanec
- Bc. Miroslav KollárMajster
- Mária KonevalováUpratovačka
- Ing. Eva KorubováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.A - Pavol KubisMajster
- Martin KyšeľaMajster
- Mgr. Lívia LiščinskáUčiteľka
Triedna učiteľka: II.C - Ing. Patrícia MačičákováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.D - RNDr. Dušan MajirskýUčiteľ
Triedny učiteľ: III.B - Mgr. Alica MalastováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.A - Mária MiklušováUpratovačka
- Bc. Ľubomír MotýľMajster
- Ing. Petra NdojaUčiteľka
Triedna učiteľka: II.A - Mgr. Zuzana PolákováIná nepedagogická zamestnankyňa
- Ing. Marián PoliščákRiaditeľ
- Radovan ProkipčákMajster
- Ing. Jakub RepkaMajster
- Michal RepkaMajster
- Milan RepkaMajster
- Ing. Miroslav RokošnýMajster
- Ing. Peter RúraUčiteľ
Triedny učiteľ: III.C - Ing. Denisa RúrováMajsterka
- Ing. Jozef SekelskýMajster
- Mikuláš SmoľarVodič, údržbár, kurič
- Bc. Stanislav StesňákMajster
- Mgr. Ľubomíra TočekováVedúca technicko-ekonomickej činnosti
- Vladimír ValigurskýMajster
- Duálne VzdelávanieUčiteľ
- Dana ZázvorkováUpratovačka
- Róbert ZentkoMajster
- Anna ŽilkováMzdová účtovníčka, pokladník
- Mgr. Bibiána BalintováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.A, IV.B - Mgr. Mária BarlíkováMajsterka
- Mgr. Veronika BarlíkováUčiteľka
- Ing. Jolana BittnerováZástupkyňa riaditeľa školy
Triedna učiteľka: II.D - Mgr. Štefan BritaňakUčiteľ
- Mgr. Zuzana BudzákováVšeobecná účtovníčka
- Anna CeperkováSekretárka, personálna
- Alžbeta DaňováUpratovačka
- Mgr. Jozef DudžákUčiteľ
- Ing. Vladimír GladišUčiteľ
- PaedDr. Tomáš GondkovskýUčiteľ
- Ing. Dominik HanečákUčiteľ
Triedny učiteľ: II.B - Mgr. Lucia HrebíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.B - Ing. Ján (neaktívne konto) HudákIný nepedagogický zamestnanec
- Bc. Miroslav KollárMajster
- Mária KonevalováUpratovačka
- Ing. Eva KorubováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.A - Pavol KubisMajster
- Martin KyšeľaMajster
- Mgr. Lívia LiščinskáUčiteľka
Triedna učiteľka: II.C - Ing. Patrícia MačičákováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.D - RNDr. Dušan MajirskýUčiteľ
Triedny učiteľ: III.B - Mgr. Alica MalastováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.A - Mária MiklušováUpratovačka
- Bc. Ľubomír MotýľMajster
- Ing. Petra NdojaUčiteľka
Triedna učiteľka: II.A - Mgr. Zuzana PolákováIná nepedagogická zamestnankyňa
- Ing. Marián PoliščákRiaditeľ
- Radovan ProkipčákMajster
- Ing. Jakub RepkaMajster
- Michal RepkaMajster
- Milan RepkaMajster
- Ing. Miroslav RokošnýMajster
- Ing. Peter RúraUčiteľ
Triedny učiteľ: III.C - Ing. Denisa RúrováMajsterka
- Ing. Jozef SekelskýMajster
- Mikuláš SmoľarVodič, údržbár, kurič
- Bc. Stanislav StesňákMajster
- Mgr. Ľubomíra TočekováVedúca technicko-ekonomickej činnosti
- Vladimír ValigurskýMajster
- Duálne VzdelávanieUčiteľ
- Dana ZázvorkováUpratovačka
- Róbert ZentkoMajster
- Anna ŽilkováMzdová účtovníčka, pokladník